dětský dres real madrid Vlastní gól Mathieua Debuchyho v 92.

dětský dres real madrid Vlastní gól Mathieua Debuchyho v 92. minutě zabránil Paris Saint-Germain prohrát se St Etienne včera v noci. Uteklí francouzští lídři prohrávali 1:0 v 17. minutě a další špatné zprávy byly, když se na vteřinu ukázal mladý obránce Presnel Kimpembe. před poločasem žlutá karta. Porážka na straně Unaie Emeryho by nebyla tragická. Zdá se, že jde o to, kdy, ne jestli, budou korunováni na šampiony Ligue 1.

A podle ESPN přijde Emery o práci na konci sezóny bez ohledu na to, jak se vyvinou zbývající týdny, s Němcem Thomasem Tuchelem, mužem, který zřejmě zaujme jeho místo. Ale přesto, pokud to má být posledních pár zápasů Emeryho ve vedení PSG, bude chtít, aby prošli bez přílišných potíží. Naštěstí pro něj Debuchyho zastihla jen něco málo přes minutu zbývající do konce včerejšího utkání na Stade Geoffroy-Guichard." První poločas byl nejhorší. hráli jsme celou sezónu," řekl poté Emery pro AFP. "Ale jsem spokojený s tím, jak jsme reagovali, a za práci, kterou jsme odvedli během druhého poločasu, jsme si zasloužili bod." Co udělal Mbappe, když měl St Etienne penalta Hra mohla být mimo dosah PSG, kdyby Remy Cabella, který vstřelil úvodní branku, zdvojnásobil vedení St Etienne. Hosté dostali penaltu v prvním poločase, ale Cabellovu snahu zachránil Alphonse Areola. A Areola by mohl poděkovat svému spoluhráči Kylianovi Mbappemu, protože záznamy ukázaly, že francouzský útočník řekl brankáři, aby skočil po jeho pravici. Přesně to Areola udělal. a podařilo se mu zadržet Cabellovo úsilí.

To, co Mbappe viděl od Cabelly, není zřejmé. Pro každého hráče je to však docela odvážná volba, říct brankáři, jakou cestou se má vydat, když si sami nemohou být 100. Pro Mbappeho je to však fair play. čas to fungovalo. Areola bude doufat, že trik 19letého mladíka vyjde příště, až mu bude hrozit penalta. PSG drží 17bodový náskok před druhým Monakem, které dnes hostí Nantes. fotbalový dres se jménem Francouzští šampioni, kteří byli bez Neymar od února kvůli zranění může titul zabalit tím, že příští neděli porazí Les Monégasques.